Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אודות תומר לוינסקי

בעלים ומנכ”ל משותף בקבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב

אך הכל התחיל בעצם?

הכל התחיל בגיל 14 כאשר הפקתי את המסיבה הראשונה שלי, בדיעבד זאת הייתה הפעם הראשונה שעשיתי אסטרטגיה שיווקית ויחסי ציבור, התפרנסתי מזה לא רע בכלל, לא מעט כסף לילד בחטיבת הביניים. במהלך אותם שנים ועד לסיום השירות הצבאי לקחתי חלק בהפקות של אלפי מסיבות בישראל עד שהחלטתי לעזוב את חיי הלילה ולהתקדם הלאה. מאז ועד היום אני מתעסק בשיווק ופרסום, בעבר היה מדובר על פרסום מסיבות אך כבר מעל לעשור שאני מרוכז אך ורק בשיווק ופרסום באינטרנט, הייתי עד להתפתחות של התחום וצמחתי ביחד איתו עד עצם היום הזה ממש.

 אז איך הפכתי למנכ"ל?

בתחילת שנות העשרים של חיי הקמתי יחד עם שותף שלי עוד מימי המסיבות את חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב כאשר המטרה הייתה לספק שירותי שיווק לעסקים וחברות באינטרנט. בהתחלה היינו עם מספר עובדים בודדים שכל אחד מתמחה בתחום שונה אך ככל שכמות הלקוחות והצרכים גדלו ועלו ככה גם אנחנו התפתחנו והתמקצענו, המשרדים גדלו ומחלקות שלמות הוקמו במקביל ובמהירות. כיום החברה עוסקת בעיצוב, בנייה, פרסום וקידום אתרים באופן המקצועי והמתקדם ביותר כאשר החברה נחשבת לאחת מהחברות הגדולות והמובילות בישראל בכמות העובדים ובמספר הלקוחות העסקיים. במרוצת השנים הייתי אחראי על הקמת כל מותגי הקבוצה, החל משלב הרעיון והתכנון, העיצוב והמיתוג, בניית האסטרטגיה השיווקית, פיתוח, קידום ופרסום האתרים באינטרנט עד להטמעתם כחלק אינטגרלי בפעילות הקבוצה היום יומית.

עם הפנים קדימה!

אחרי שהייתי חלק מהקמה של אלפי נכסים אינטרנטיים החלטתי שהגיע הזמן שגם לי יהיה אתר שהוא שלי ורק שלי, אתר שיכלול בתוכו את מגוון השירותים האישיים שאני יכול לספק בהתאם לניסיון הרב שצברתי בתחום הדיגיטל. כיום אני יודע שיש לי זכות גדולה לעמוד בראש ארגון מוביל שאני הקמתי במו ידי אך אני לא מסתפק במה שהשגתי עד היום מכיוון שאני מעוניין להתרחב ולהתקדם לתחומים נוספים, מיזמים שקשורים לעולם האינטרנט ולאפשרויות שהתחום טומן בתוכו, המשך יבוא :).

מה קורה נכון לימים האלה?

את רוב הדגש כיום אני שם על סטארפ-אפ בתחום חווית הלקוח, מיזם שנולד כתוצאה מפתרון שהמצאתי ויכול לעזור לעוד אלפי חברות נוספות להערכתי. מעבר לזה אני שותף גם בחברת ליטל פיט המספקת מוצרים לתינוקות וגם בזרוע נדל"ן חדשה הנקראת לוינסקי הופמן , חברה שרוכשת את כל שטחי הנדל"ן של שאר החברות שבבעלותי וגם עושה יזמויות נדלניות נוספות.

צריך ייעוץ או ליווי שיווקי לעסק שלך?

בניית אסטרטגיה שיווקית וייחודית שתיקח את העסק שלך למעלה!

TOMER LEVINSKY

לקחת את הקידום והפרסום באינטרנט הכי גבוה שאפשר!

מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

אסטרטגיה שיווקית מנצחת לעסקים שרוצים להצליח!

מותגים אחרונים שלקחתי חלק בהקמתם:

לקוחות מספרים 

גיא

אין ספק שקיבלנו ייעוץ ממומחה לשיווק ופרסום באינטרנט ששולט ביד רמה בכל הפלטפורמות הקיימות באינטרנט, תומר רואה את ההיבט העסקי כחלק מהאסטרטגיה השייוקית של הארגון וזה היה הגורם העיקר להצלחה אצלנו בחברה.

קובי

תומר והחברה שבבעלותו מלווים אותנו כבר שנים רבות בשיווק ופרסום העסק באינטרנט, תומר יודע בדיוק מה נכון עבור הצלחה של עסק באינטרנט ובאיזה אסטרטגיה שיווקית צריך להשתמש על מנת לגייס לקוחות חדשים.

בנצי

לפני כל תהליך של פרסום ושיווק באינטרנט אני מתייעץ עם תומר שבהמלצתו בנינו אתר תדמית חדש וקידמנו אותו בצורה אורגנית לעמוד הראשון בגוגל בכל השירותים שאני עוסק בהם.

איתי

בעזרת הליווי והייעוץ של תומר הצלחנו לעבור תהליך שיווקי שבו יצרנו לחברתנו אתר אינטרנט קטלוגי מתקדם שעבר עיצוב ומיתוג ייחודי עם חווית משתמש שבנויה בדיוק לצרכי הלקוחות שלנו, בסיום בניית האתר התחלנו תהליך קידום ופרסום בהתאם לאסטרטגיה שהומלצה על ידי תומר.

יו יו"ר ומנכ"ל קבוצת
X

צריך ייעוץ או ליווי שיווקי לעסק שלך?

בניית אסטרטגיה שיווקית וייחודית שתיקח את העסק שלך למעלה!

TOMER LEVINSKY

לקחת את הקידום והפרסום באינטרנט הכי גבוה שאפשר!

מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה: